Visu deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts



N.p.k. Nr.
sarakstā
Vārds, Uzvārds Dzimis Izglītība Saraksts Dzīves vieta
110 Edgars Abrams 1968 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
216 Žaneta Abramsone 1966 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
317 Hosams Abu Meri 1974 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Ķekavas novads
466 Aldis Adamovičs 1970 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Preiļu novads
539 Andis Adats 1961 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
673 Vladimirs Afanasjevs 1967 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Daugavpils
7100 Valērijs Agešins 1972 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Liepāja
893 Pēteris Aglonietis 1965 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
95 Armands Agrums 1961 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
1068 Vitālijs Aizbalts 1959 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Daugavpils novads
1150 Mārtiņš Aizpurietis 1990 vidējā 9. Jaunā konservatīvā partija Limbažu novads
1240 Inese Aizstrauta 1957 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Jūrmala
1394 Agris Akulovs 1978 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Liepāja
1455 Inese Albova 1981 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
1565 Īra Alksne 1953 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
1617 Aldis Alliks 1971 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Valmiera
1715 Vjačeslavs Altuhovs 1935 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
1822 Marija Aļbinoviča 1984 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
1943 Ingrīda Amantova 1960 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
2085 Ivars Amoliņš 1941 augstākā 13. No sirds Latvijai Tukuma novads
2129 Māris Andžāns 1983 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Salaspils novads
2276 Aļona Annišineca 1987 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Daugavpils novads
23112 Liene Anševica 1978 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Ventspils
2482 Oskars Apaļais 1977 vidējā 9. Jaunā konservatīvā partija Jūrmala
2564 Ziedonis Apariņš 1982 vidējā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Stopiņu novads
2662 Juris Apinis 1942 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Amatas novads
2790 Andris Arcimovičs 1963 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Bauskas novads
2884 Ainārs Arnītis 1960 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Pļaviņu novads
2954 Mārtiņš Artiņš 1959 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Ikšķiles novads
3044 Andrejs Artjomovs 1960 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Olaines novads
3143 Arvils Ašeradens 1962 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rojas novads
3246 Jautrīte Ašurova 1958 augstākā 13. No sirds Latvijai Ogres novads
3322 Ineta Atgāze 1965 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
3484 Uldis Augulis 1972 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Dobeles novads
351 Anrijs Aumalis 1980 augstākā 3. Partija "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" Rīga
367 Ģirts Auškāps 1976 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
3754 Uvis Avens 1982 vidējā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Vecpiebalgas novads
3886 Gaida Avotiņa 1956 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Jēkabpils novads
3954 Gatis Ābele 1977 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Alojas novads
4090 Jānis Ābele 1939 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Jelgava
4117 Gundars Ābers 1965 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
4228 Viesturs Āboliņš 1954 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
4333 Gundars Ābols 1964 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Siguldas novads
4412 Jānis Ābols 1980 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Ķekavas novads
45100 Solvita Āboltiņa 1963 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
4639 Jānis Ādamsons 1956 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Ogres novads
4724 Tatjana Babajeva 1947 vidējā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
487 Jeļena Bačinska 1981 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
494 Andris Bačkurs 1987 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
5052 Inese Baikovska 1965 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Limbažu novads
5160 Alis Balbārzdis 1957 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Ogres novads
5231 Juris Baldiņš 1961 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Siguldas novads
5339 Dina Balode 1962 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Tukuma novads
5453 Ilona Balode 1965 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Salacgrīvas novads
5593 Ringolds Balodis 1966 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
5623 Aldis Baltalksnis 1968 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Mārupes novads
576 Zane Baltgaile 1984 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
5841 Erlends Baļķens 1975 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
59101 Aija Barča 1949 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Liepāja
6061 Marks Barkāns 1982 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
6132 Ilvars Barkāns 1992 vidējā 2. "SUVERENITĀTE" Kārsavas novads
6213 Māris Barkāns 1963 vidējā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
6345 Edvīns Bartkevičs 1956 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Ogres novads
6444 Ainars Bašķis 1961 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Lielvārdes novads
6514 Sandra Bāliņa 1964 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
6634 Ivars Bārdiņš 1951 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Mārupes novads
67103 Sandis Bārdiņš 1975 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
6828 Rolands Bārenis 1965 vidējā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Kandavas novads
6992 Vilis Bārtulis 1955 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Mārupes novads
7021 Lita Beire 1952 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
7120 Uldis Beite 1957 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
7281 Māris Beķers 1960 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
731 Guntis Belēvičs 1958 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
7430 Raivis Belohvoščiks 1976 vidējā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
7582 Olga Belova 1967 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rēzekne
7618 Aleksandrs Beļevičs 1965 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
7731 Rūta Bendere 1951 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
7830 Zigfrīds Berezovskis 1951 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
7922 Olga Berga 1964 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Olaines novads
8059 Marika Berga 1984 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Gulbenes novads
8142 Artūrs Bergholcs 1983 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
8242 Sandris Bergmanis 1977 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Ķekavas novads
8386 Raimonds Bergmanis 1966 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
8453 Mārcis Bergs 1987 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
8579 Aivars Bernāns 1977 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rēzeknes novads
86111 Ilze Bertāne 1987 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
8766 Jeļena Beskorovainaja 1963 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Aizkraukles novads
889 Natālija Bērza 1988 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Rīga
8915 Gaida Bērziņa 1960 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Ogres novads
9014 Guntis Bērziņš 1958 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
9162 Raimonds Bērziņš 1972 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Jūrmala
9299 Gaidis Bērziņš 1970 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Dundagas novads
9385 Andris Bērziņš 1955 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Mārupes novads
9426 Baiba Bicēna 1959 vidējā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
9598 Aivis Biķernieks 1976 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Jelgava
9642 Guntars Bilsēns 1952 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Valmiera
9719 Gunārs Binde 1933 vidējā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
9842 Vitālijs Birjukovs 1971 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Inčukalna novads
995 Ralfs Birķis 1963 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Jūrmala
100101 Inita Bišofa 1974 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Liepāja
1013 Inga Bite 1981 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Ķekavas novads
10215 Ģirts Bite 1981 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
10322 Taisja Bite 1953 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Daugavpils
10454 Iveta Blaua 1969 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Jūrmala
105113 Raivis Blumfelds 1982 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Priekules novads
10612 Liene Blūma 1983 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Garkalnes novads
10797 Jānis Blūzmanis 1983 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Jaunjelgavas novads
10866 Aleksejs Bočarovs 1987 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
10932 Kristaps Bogdanovičs 1989 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
11012 Juris Bogdanovičs 1955 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
111104 Aleksandrs Bogdanovs 1956 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Nīcas novads
112114 Uldis Boitmanis 1949 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Ventspils
11322 Kārlis Boitmanis 1987 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
11437 Inesis Boķis 1952 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Valmiera
1156 Valters Bolēvics 1983 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
11645 Irina Boļšakova 1981 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Daugavpils
11713 Aldis Bondars 1967 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Madonas novads
11836 Mārtiņš Bondars 1971 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Mārupes novads
11940 Eduards Bonders 1979 vidējā 10. "Latvijas Krievu savienība" Ķekavas novads
1201 Jānis Bordāns 1967 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
12158 Toms Bordāns 1992 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
12272 Konstantīns Boroņins 1979 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Liepāja
1237 Rinalds Brālis 1991 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Ķekavas novads
12493 Ilona Bremze 1963 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
12525 Tamāra Brice 1956 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
12624 Gints Briežkalns 1967 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Ogres novads
12783 Augusts Brigmanis 1952 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Tukuma novads
12810 Dace Brimerberga 1977 augstākā 3. Partija "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" Lielvārdes novads
12915 Ivars Brīvers 1957 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
13075 Jānis Brokāns 1969 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Skrīveru novads
13168 Aivars Broks 1955 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Daugavpils
13210 Uldis Verners Brūns 1957 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
13328 Krišjānis Brūvelis 1979 vidējā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
13475 Ivo Brūvers 1987 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
13538 Artis Brūvers 1982 vidējā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Ādažu novads
13692 Kaspars Bucis 1984 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Liepāja
13789 Andris Buiķis 1939 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Engures novads
13863 Raitis Bukovskis 1969 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
13932 Aldis Bukovskis 1962 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
14027 Veronika Burova 1989 vidējā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
14122 Anna Buša 1973 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
14213 Artūrs Bušs 1978 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
14390 Krišjānis Bušs 1985 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
144112 Artūrs Butāns 1992 vidējā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Liepāja
1454 Vladimirs Buzajevs 1951 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
146112 Guntis Būmeisters 1968 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Kuldīgas novads
14767 Santa Cabule 1987 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Ķekavas novads
1482 Liene Cakare 1984 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
14995 Inese Caunīte 1970 vidējā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
15070 Ēvalds Cauņa 1958 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Krāslavas novads
15190 Una Celmiņa 1983 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Talsu novads
15272 Edgars Ciblis 1980 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Salaspils novads
15339 Uldis Ciekurs 1956 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Jūrmala
15491 Iveta Ciganova 1976 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Mārupes novads
15560 Gunārs Ciglis 1962 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Gulbenes novads
1564 Boriss Cilevičs 1956 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
1573 Einārs Cilinskis 1963 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
15824 Velta Cimdiņa 1942 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
15936 Liene Cipule 1976 augstākā 13. No sirds Latvijai Ikšķiles novads
16094 Gunda Cīrule 1982 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Kandavas novads
16195 Ieva Cīrule 1984 vidējā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Jelgava
16285 Juris Cīrulis 1955 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Jelgavas novads
16322 Jānis Cīrulis 1987 vidējā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
164112 Mihails Cogla 1959 vidējā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Saldus novads
1652 Irina Cvetkova 1973 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
16679 Leonids Cvetkovs 1957 vidējā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Balvu novads
16726 Inese Čača 1940 vidējā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
16829 Artūrs Čačka 1986 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Cesvaines novads
16959 Nataļja Čehova 1958 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Jēkabpils
17061 Inga Čekša-Ratniece 1974 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Olaines novads
17194 Raitis Čekšs 1967 vidējā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Bauskas novads
17225 Viktorija Čerenkova 1981 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
1734 Lolita Čigāne 1973 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
17446 Raimonds Čudars 1974 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Salaspils novads
175113 Guntis Čukurs 1974 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Grobiņas novads
17647 Jānis Dainis 1956 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Kocēnu novads
17752 Valters Dambe 1963 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Pārgaujas novads
17849 Viola Daniela 1950 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Mārupes novads
179102 Gundars Daudze 1965 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Ventspils
18037 Gunārs Dāboliņš 1956 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Ķekavas novads
181101 Ints Dālderis 1971 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Liepāja
18268 Jānis Dārziņš 1991 augstākā 13. No sirds Latvijai Daugavpils
18339 Guntars Dārznieks 1957 augstākā 13. No sirds Latvijai Ikšķiles novads
1847 Aleksandrs Dementjevs 1955 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Amatas novads
1855 Andris Deniņš 1957 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
18643 Dmitrijs Dēliņš 1980 augstākā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
18775 Normunds Dimitrijevs 1960 vidējā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Balvu novads
18867 Jānis Dinevičs 1948 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
18918 Jānis Dinne 1973 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Ķekavas novads
19037 Sergejs Dolgopolovs 1941 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
19199 Irina Dolgova 1981 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Jelgavas novads
19237 Jānis Dombrava 1988 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Saulkrastu novads
19325 Gunta Dombrovska 1962 vidējā 9. Jaunā konservatīvā partija Ķekavas novads
19485 Vjačeslavs Dombrovskis 1977 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
19519 Kārlis Dombrovskis 1968 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
19672 Vera Doreiko-Sinkeviča 1959 augstākā 13. No sirds Latvijai Zilupes novads
197113 Jaroslavs Dorenskis 1972 vidējā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Liepāja
198110 Vilnis Dragunas 1968 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Liepāja
19982 Inga Drele 1967 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rēzekne
20042 Guntars Driņķis 1980 augstākā 13. No sirds Latvijai Gulbenes novads
20110 Inese Drone 1979 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
20291 Aivars Dronka 1963 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Skrīveru novads
20341 Ina Druviete 1958 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
20466 Anžela Dubovska 1979 augstākā 13. No sirds Latvijai Daugavpils
20566 Vjačeslavs Dubovskis 1983 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rēzekne
20621 Filips Dudins 1982 vidējā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
20751 Normunds Duļevskis 1978 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Ķekavas novads
20836 Jānis Dūklavs 1952 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Jaunpiebalgas novads
20936 Ainis Dzalbs 1979 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Iecavas novads
21033 Juris Dzelme 1945 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
21159 Māris Dzelzskalns 1973 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Ādažu novads
21230 Gatis Dzērve-Tāluts 1990 vidējā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Siguldas novads
21336 Raivis Dzintars 1982 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Siguldas novads
21444 Vugars Ecmanis 1970 vidējā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Valmiera
2157 Eva Eglāja-Kristsone 1977 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Mārupes novads
21654 Ginta Eglīte 1978 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Salaspils novads
21714 Zigurds Eglītis 1944 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
21866 Rihards Eigims 1962 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Daugavpils
21931 Vladimirs Eihenbaums 1951 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
2203 Jolanta Eihentāle 1965 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
22183 Normunds Eihentāls 1967 vidējā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
22251 Pēteris Eimanis 1993 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Valmiera
22322 Marita Eisaka 1982 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
2244 Velga Eklona 1948 vidējā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Rīga
22528 Normunds Eliņš 1993 vidējā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Madonas novads
22665 Andrejs Elksniņš 1982 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Daugavpils
2278 Edgars Engīzers 1985 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
22816 Kārlis Eņģelis 1983 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
22910 Sarmīte Ēlerte 1957 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
23078 Romeks Fabjančiks 1956 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Kandavas novads
23180 Ivars Falks 1942 vidējā 13. No sirds Latvijai Rīga
23214 Tatjana Favorska 1947 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
23346 Ludmila Fedorkova 1968 vidējā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Salaspils novads
23418 Astra Feldmane 1964 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
23585 Krišjānis Feldmans 1985 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Talsu novads
23630 Ivans Feščenko 1964 vidējā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
23732 Aleksandrs Filejs 1988 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
23857 Ēriks Flaumanis 1954 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Garkalnes novads
23941 Aivars Fomins 1958 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Alūksnes novads
24017 Artis Freibergs 1966 augstākā 2. "SUVERENITĀTE" Garkalnes novads
24157 Renārs Freibergs 1990 vidējā 4. Partija "VIENOTĪBA" Mārupes novads
24233 Ģirts Freimanis 1977 vidējā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
24397 Vilis Freimanis 1954 vidējā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
24433 Rihards Fridbergs 1984 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
24580 Naira Frijāre 1966 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Ķekavas novads
24677 Laimonis Frīdbergs 1941 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
24722 Henrijs Frīdenbergs 1964 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
24834 Baiba Fromane 1981 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
2498 Raimonds Gailis 1970 vidējā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
250114 Sergejs Galaveckis 1978 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Ventspils novads
25162 Maksims Galkins 1978 vidējā 10. "Latvijas Krievu savienība" Jelgava
25212 Aleksandrs Gamaļejevs 1961 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
25340 Jānis Garbovskis 1961 augstākā 13. No sirds Latvijai Madonas novads
25414 Indra Garsele 1985 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Burtnieku novads
25560 Gunta Gasūna 1970 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Siguldas novads
25660 Inese Gaumane 1961 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Burtnieku novads
25713 Valdis Gavars 1967 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
25855 Irīna Gedertsone 1952 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Ādažu novads
2593 Jānis Geduševs 1967 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Ķekavas novads
26079 Ilmārs Geiba 1992 vidējā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
26161 Olga Geitus-Eitvina 1977 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
26280 Guntis Gelpers 1961 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
2633 Jeļena Gerasimova 1972 augstākā 3. Partija "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" Rīga
26470 Helēna Geriloviča 1956 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Liepāja
2652 Sandra Gintere 1966 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Rīga
26637 Guntis Gladkins 1969 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rūjienas novads
26744 Izolde Glavāne 1955 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
26887 Inga Gluzda 1970 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Talsu novads
26991 Pēteris Goba 1965 vidējā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Tukuma novads
27035 Ivars Godmanis 1951 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Mārupes novads
27112 Sergejs Golodņikovs 1986 augstākā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
27254 Andrejs Golubevs 1970 vidējā 10. "Latvijas Krievu savienība" Daugavpils
27381 Jānis Golubevs 1974 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Ozolnieku novads
27456 Maksims Golubevs 1990 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Daugavpils
27531 Dmitrijs Golubevs 1983 vidējā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
27633 Dainis Grabovskis 1970 augstākā 2. "SUVERENITĀTE" Mārupes novads
27782 Raivis Grandāns 1990 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Aizkraukles novads
2782 Austris Grasis 1942 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Mazsalacas novads
2798 Artūrs Graudiņš 1984 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Madonas novads
2806 Einārs Graudiņš 1965 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Mārupes novads
28136 Sigurds Graudiņš 1951 vidējā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
28264 Skaidrīte Grigale 1971 augstākā 13. No sirds Latvijai Riebiņu novads
28321 Jānis Grigalis 1953 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
28443 Jānis Grigaļūns 1951 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Ropažu novads
28586 Valentīns Grigorjevs 1946 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Jelgava
28697 Inese Grigoruka 1958 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Ventspils
28749 Ainārs Grikmanis 1966 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Stopiņu novads
28862 Vijārs Griķis 1965 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Gulbenes novads
28925 Mārtiņš Grīnbergs 1991 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
29048 Gunārs Grīnbergs 1952 vidējā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Limbažu novads
2915 Māris Grīnbergs 1958 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
29233 Rūdolfs Grīnblats 1985 vidējā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
29338 Arvīds Grīnfelds 1983 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Garkalnes novads
29414 Lauris Grīns 1984 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Ķekavas novads
29523 Anatolijs Grjaznovs 1941 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
29673 Eduards Grubevičs 1976 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
29728 Ilmārs Gruduls 1987 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
29878 Ruta Grustāne 1965 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Daugavpils novads
29962 Guntis Grūba 1969 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Jūrmala
30087 Leonārija Gudakovska 1945 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Kandavas novads
30112 Inga Gudēviča 1966 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Mārupes novads
30281 Brigita Gulbe 1989 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Daugavpils
30334 Ivars Gulbis 1973 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
30471 Ingars Gusāns 1974 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rēzeknes novads
30541 Inguna Gustava 1963 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Salaspils novads
306105 Artis Gustovskis 1967 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Kuldīgas novads
30758 Viktors Guščins 1958 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
3084 Inga Gutberga 1964 augstākā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
30999 Zane Ģierte 1993 vidējā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Talsu novads
31052 Astrīda Harju 1960 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Apes novads
31149 Nikolajs Harlamovs 1982 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Daugavpils
312106 Ingemars Harmsens 1962 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Saldus novads
313109 Aidis Herings 1958 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Saldus novads
31452 Jana Hermane 1981 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
31574 Oļegs Hļebņikovs 1953 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Preiļu novads
31613 Vladimirs Hodakovskis 1940 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
31795 Mihails Hohlovs 1939 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Pļaviņu novads
31821 Valdis Holbergs 1958 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
31916 Ieva Holma 1986 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
320100 Jānis Iesalnieks 1984 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Ventspils
32113 Jānis Ieviņš 1955 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
32281 Gunārs Igaunis 1965 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rēzeknes novads
32365 Deniss Ignatjevs 1987 vidējā 10. "Latvijas Krievu savienība" Aizkraukles novads
32427 Bierants Ignāts 1952 vidējā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
325107 Edgars Ikstens 1987 vidējā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
32663 Oskars Ikstens 1991 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Jūrmala
32734 Gunārs Indārs 1937 vidējā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Saulkrastu novads
328114 Ilze Indriksone 1974 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Talsu novads
32933 Kārlis Irbe 1989 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
33053 Pauls Irbins 1975 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Cēsu novads
33120 Nazira Iso 1953 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
33273 Marjana Ivanova-Jevsejeva 1982 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Daugavpils
33320 Vladimirs Ivanovs 1967 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
33417 Ilva Ivaska 1970 augstākā 3. Partija "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" Ventspils
33510 Vitauts Ivonausks 1956 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Garkalnes novads
336108 Kristīna Jablonska 1979 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Liepāja
33771 Aleksandrs Jakimovs 1961 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Ludzas novads
33885 Ivars Jakovels 1981 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Jelgava
33938 Dace Jakovicka 1964 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Ogres novads
34053 Ilvija Jakovina 1969 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Burtnieku novads
34125 Jeļena Jakovļeva 1957 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
34241 Viktors Jakovļevs 1963 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Stopiņu novads
34335 Emīls Jakrins 1980 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
34484 Normunds Janelsiņš 1959 vidējā 9. Jaunā konservatīvā partija Engures novads
34523 Sarmīte Janfelde 1943 vidējā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
34663 Jāzeps Janiševs 1955 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Ogres novads
34768 Līvija Jankovska 1960 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Daugavpils
348102 Indulis Jankovskis 1968 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Liepāja
34911 Ineta Jansone 1970 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
35014 Ritvars Jansons 1968 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
35125 Edgars Jansons 1979 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
35281 Viktors Jasiņavičs 1957 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Ilūkstes novads
35370 Ivars Jasmanis 1964 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
35413 Gundega Jaunbērziņa-Beitika 1980 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
35533 Aija Jaunmuktāne 1983 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Rīga
35664 Jūlija Jaunrodziņa 1981 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
35759 Edgars Jaunups 1979 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
358100 Juris Jaunzems 1963 vidējā 13. No sirds Latvijai Skrundas novads
35924 Vladimirs Jefimovs 1953 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Jūrmala
36026 Tatjana Jegorova 1972 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
36132 Gundars Jegors 1960 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
36230 Nadežda Jeļņikova 1951 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
36316 Tatjana Jemeļjanova 1954 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
36438 Ivans Jengaševs 1986 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Jūrmala
36525 Dmitrijs Jermaks 1989 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
3662 Vadims Jerošenko 1973 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
367107 Pjotrs Jevtušenko 1964 vidējā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Liepāja
36879 Gundega Jēkabsone 1973 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Tukuma novads
36923 Mārtiņš Jirgens 1976 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
37023 Andrejs Jirgensons 1950 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
3719 Natālija Jolkina 1947 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
37223 Nils Josts 1966 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
3735 Andrejs Judins 1970 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Jūrmala
37462 Oskars Juhnevičs 1976 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Daugavpils
37576 Karīna Juhņeviča 1983 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Daugavpils
37669 Mihails Juhņevičs 1988 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Daugavpils
37763 Jānis Jukna 1959 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rēzekne
378109 Jānis Junkurs 1984 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Kuldīgas novads
37961 Jānis Jurģelis 1968 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Ogres novads
38061 Jānis Jurkāns 1946 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Salacgrīvas novads
38180 Einārs Jurkevičs 1988 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Daugavpils
38227 Eduards Jurķelis 1956 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
38356 Roberts Jurķis 1959 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Ķekavas novads
384104 Bruno Jurševics 1962 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Ventspils
38541 Māris Jurušs 1970 augstākā 13. No sirds Latvijai Limbažu novads
38635 Aleksandrs Kačalkins 1938 augstākā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
38797 Arnis Kadiķis 1953 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Liepāja
38835 Arturs Kaimiņš 1980 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
38950 Juris Kajaks 1954 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
39077 Zigurds Kalējs 1973 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Bauskas novads
39114 Edgars Kalējs 1983 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
39257 Daiga Kalnbērziņa 1973 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Carnikavas novads
39320 Ieva Kalniņa 1988 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
39411 Inguna Kalniņa 1960 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
39594 Daiga Kalniņa 1978 augstākā 13. No sirds Latvijai Alsungas novads
39611 Elita Kalniņa 1964 vidējā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
39719 Inese Kalniņa 1967 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
39839 Zanda Kalniņa-Lukaševica 1978 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Jūrmala
3992 Ojārs Ēriks Kalniņš 1949 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
400103 Raimonds Kalniņš 1970 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Ventspils
40158 Valdis Kalniņš 1962 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Ķeguma novads
40221 Ainārs Kalniņš 1988 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
40395 Guntis Kalniņš 1963 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Jēkabpils
4047 Agnis Kalnkaziņš 1964 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
4054 Valdis Kalnozols 1962 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
4066 Rūdolfs Kalvāns 1980 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Ropažu novads
40736 Ivars Kalvišķis 1960 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
40877 Raimonds Kalvišs 1980 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Daugavpils
40977 Aigars Kalvītis 1966 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Engures novads
41076 Leonīds Kaļiņins 1965 augstākā 13. No sirds Latvijai Daugavpils
41188 Dace Kaminska 1968 augstākā 13. No sirds Latvijai Jelgava
4126 Jeļena Kantāne 1952 augstākā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
4135 Ieva Kantmane 1979 augstākā 3. Partija "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" Rīga
414104 Dainis Karols 1975 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Talsu novads
41578 Modris Karpovs 1971 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Kārsavas novads
41634 Uldis Kasemirs 1981 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Rīga
4177 Edmunds Kaševskis 1955 vidējā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
41824 Česlavs Kaševskis 1978 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
41996 Jānis Kazāks 1948 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Liepāja
42019 Edgars Kažoks 1983 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
42155 Inese Kārkliņa 1960 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
42250 Andris Kārkliņš 1946 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
42353 Gunita Keiriša 1988 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Baldones novads
42496 Elita Keiša 1961 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
42529 Imants Keišs 1948 vidējā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
42673 Rolands Keišs 1992 vidējā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Baltinavas novads
42727 Matīss Kempe 1989 vidējā 9. Jaunā konservatīvā partija Ogres novads
42833 Katrīna Killa 1991 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
429114 Arvīds Kinstlers 1959 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Saldus novads
4305 Pāvels Kirillovs 1961 vidējā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
43121 Imārs Kiršbaums 1940 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
43211 Ivo Kiršblats 1973 vidējā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rūjienas novads
43368 Vineta Kiršteine 1969 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
4346 Aleksandrs Kiršteins 1948 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
43574 Andrejs Kitovs 1979 augstākā 13. No sirds Latvijai Daugavpils
43636 Dace Kizino 1969 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Ikšķiles novads
43767 Jānis Klaužs 1953 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Līvānu novads
438100 Nellija Kleinberga 1964 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Skrundas novads
4392 Andrejs Klementjevs 1973 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
44012 Ivans Klementjevs 1960 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
44120 Jurģis Klotiņš 1985 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
442108 Ilze Kļava 1967 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Saldus novads
44361 Dace Kļaviņa 1976 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Ikšķiles novads
4448 Ingus Kļaviņš 1978 vidējā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
44535 Askolds Kļaviņš 1966 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
44611 Baiba Kņūta 1990 augstākā 3. Partija "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" Priekules novads
44779 Sergejs Kodors 1988 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rēzekne
4486 Vika Koha 1972 augstākā 3. Partija "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" Ventspils
44913 Marita Koha 1962 augstākā 3. Partija "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" Ventspils
45027 Anita Kokarēviča 1966 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
45172 Tatjana Kokina 1972 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Daugavpils
45269 Anita Kokoreviča 1956 vidējā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Viļakas novads
45399 Pēteris Kolāts 1965 augstākā 13. No sirds Latvijai Ventspils novads
45420 Evija Kolberga 1984 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
45539 Rihards Kols 1984 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
45694 Uldis Kolužs 1959 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Bauskas novads
45754 Ineta Kona 1962 augstākā 13. No sirds Latvijai Babītes novads
45823 Jeļena Koncevaja 1981 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
45948 Andrejs Kondratjuks 1957 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Babītes novads
46052 Jānis Kopštāls 1983 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Ķekavas novads
461103 Karina Korna 1975 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Ventspils
46273 Aleksandrs Korņilovs 1980 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Daugavpils
46369 Elita Kosaka 1960 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Liepāja
46434 Iļja Kozirevs 1966 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
46582 Valerijs Kozlovs 1957 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Limbažu novads
46669 Līga Kozlovska 1957 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Balvu novads
4676 Rihards Kozlovskis 1969 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Jūrmala
46851 Gints Kragliks 1979 augstākā 13. No sirds Latvijai Smiltenes novads
46980 Pēteris Krampītis 1953 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Kandavas novads
4708 Andrejs Krasņikovs 1956 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
47186 Toms Krastenbergs 1991 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Jelgava
4729 Margarita Krauča 1945 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
47382 Arnis Krauklis 1961 vidējā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Engures novads
474115 Zigrīda Krauze 1941 vidējā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Ventspils novads
47539 Armands Krauze 1970 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
47644 Aivars Guntis Kreituss 1945 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
47744 Kārlis Krēsliņš 1945 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Alūksnes novads
47849 Edijs Kriķis 1990 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Babītes novads
47950 Evija Krilova 1978 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
48064 Vitālijs Krugļešovs 1954 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Jelgava
48137 Fjodors Krupenkins 1950 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Ķeguma novads
48289 Ivars Krusts 1969 augstākā 13. No sirds Latvijai Ādažu novads
48364 Varis Krūmiņš 1961 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Ozolnieku novads
48418 Jānis Atis Krūmiņš 1961 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
48535 Uģis Krūmiņš 1973 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
48654 Ingemārs Krūmiņš 1987 vidējā 9. Jaunā konservatīvā partija Carnikavas novads
4873 Māris Kučinskis 1961 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Strenču novads
4888 Inguss Kudiņš 1978 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
48960 Valentīna Kudrjavceva 1967 vidējā 10. "Latvijas Krievu savienība" Jelgava
490101 Dzintars Kudums 1952 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Priekules novads
49173 Vitolds Kudurs 1957 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rēzekne
49218 Ēriks Kumerdanks 1964 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
49380 Jānis Kupris 1955 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Riebiņu novads
49465 Jeļena Kuranova 1975 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Daugavpils
49527 Aleksejs Kurepins 1988 vidējā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
49684 Jānis Kurpnieks 1950 augstākā 13. No sirds Latvijai Jelgava
49772 Janīna Kursīte 1964 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Daugavpils novads
498105 Janīna Kursīte-Pakule 1952 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
49967 Visvaldis Kursītis 1953 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Aglonas novads
50067 Antons Kursītis 1955 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Kokneses novads
50130 Nelli Kutukova 1980 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
5028 Aleksandrs Kuzmins 1984 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
50367 Jeļena Kuzņecova 1984 vidējā 10. "Latvijas Krievu savienība" Aizkraukles novads
50473 Vladimirs Kuzņecovs 1950 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Liepāja
50530 Roberts Kuzņerevičs 1957 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Krāslavas novads
50613 Augusts Kūravs 1957 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
50734 Gunārs Kūtris 1960 augstākā 13. No sirds Latvijai Babītes novads
50819 Edvards Kvasņevskis 1938 vidējā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
50920 Egita Ķeive 1973 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Jūrmala
51046 Ivars Ķezbers 1993 vidējā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Jūrmala
51171 Sarmīte Ķikuste 1962 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Daugavpils
51247 Vilnis Ķirsis 1980 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
51397 Aina Ķīse 1951 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Jaunjelgavas novads
514105 Inese Lagzdiņa 1971 vidējā 13. No sirds Latvijai Mērsraga novads
51558 Margarita Laicāne 1959 augstākā 13. No sirds Latvijai Salaspils novads
51619 Kristaps Laipnieks 1992 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
51765 Inese Laizāne 1971 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Daugavpils
5187 Inna Laizāne 1967 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
5199 Tālis Laizāns 1957 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
52015 Roberts Lakučs 1973 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
52143 Inga Lamstere 1971 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Ikšķiles novads
52258 Vadims Lapins 1980 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Ogres novads
52311 Ģirts Lapiņš 1976 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
52427 Gints Lapsa 1983 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Cesvaines novads
52514 Taiga Lasmane 1971 augstākā 3. Partija "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" Ventspils
52696 Madars Lasmanis 1979 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Jelgavas novads
52765 Ilze Latiša 1960 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Auces novads
5284 Ilmārs Latkovskis 1958 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Ogres novads
52938 Ainars Latkovskis 1967 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Siguldas novads
53051 Kristaps Laucis 1985 vidējā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
531110 Santa Laurinoviča 1969 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Brocēnu novads
5325 Valdis Lauskis 1957 augstākā 13. No sirds Latvijai Daugavpils
53353 Aigars Lavrinovičs 1974 vidējā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Garkalnes novads
53470 Jeļena Lazareva 1972 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
53592 Aldis Lazda 1975 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Pļaviņu novads
53632 Silva Lazda-Poikāne 1954 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
53724 Jānis Lazdāns 1972 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
5388 Kaspars Lazdāns 1973 augstākā 3. Partija "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" Ķekavas novads
53989 Juris Lazdāns 1964 vidējā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Kokneses novads
54069 Valentīna Lazovska 1957 augstākā 13. No sirds Latvijai Ludzas novads
54115 Andris Lācis 1962 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
542108 Dzintars Legzdiņš 1968 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Talsu novads
543110 Arvis Leinbergs 1973 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Ventspils novads
54485 Ilgonis Leišavnieks 1962 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Ķekavas novads
54538 Kārlis Leiškalns 1951 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Jūrmala
54660 Krists Leiškalns 1975 vidējā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Jūrmala
54751 Jānis Leitis 1958 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Beverīnas novads
54829 Guntis Leja 1980 vidējā 9. Jaunā konservatīvā partija Olaines novads
54987 Atis Lejiņš 1942 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
55028 Ilona Lejniece 1967 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
55120 Zane Lejniece-Puķe 1991 vidējā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
55234 Raimonds Lejnieks-Puķe 1986 augstākā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
55382 Viktors Lelis 1963 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
55455 Inta Lemešonoka 1959 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
555113 Juris Levics 1961 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Saldus novads
55617 Jānis Liberts 1981 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
5574 Aldis Lieljuksis 1952 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Ikšķiles novads
55843 Gunta Liepiņa 1963 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Jūrmala
55950 Liene Liepiņa 1957 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Priekuļu novads
56083 Dainis Liepiņš 1967 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Ozolnieku novads
56118 Gatis Liepiņš 1989 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
56280 Andris Liepiņš 1972 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
56358 Jānis Liepiņš 1974 vidējā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Inčukalna novads
56425 Krišjānis Liepiņš 1985 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Salaspils novads
56526 Viesturs Liepkalns 1988 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
56642 Ernests Lībietis 1978 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Valkas novads
567102 Inese Lībiņa-Egnere 1977 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
56837 Ingmārs Līdaka 1966 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Vecumnieku novads
5697 Dainis Locis 1964 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Garkalnes novads
57015 Regīna Ločmele-Luņova 1966 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
57134 Ainars Lodziņš 1954 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
57253 Marks Lomonosovs 1992 vidējā 13. No sirds Latvijai Jūrmala
57393 Miks Lormanis 1991 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Engures novads
5743 Aleksejs Loskutovs 1962 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
57575 Vahtangs Luašvili 1990 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Balvu novads
57616 Andris Lubiņš 1965 vidējā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
57745 Arnis Luhse 1959 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
57850 Agris Lungevičs 1984 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Madonas novads
57994 Diāna Lūse 1971 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Kuldīgas novads
58053 Voldemārs Lūsis 1974 vidējā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
58143 Oskars Lūsis 1978 augstākā 13. No sirds Latvijai Olaines novads
58244 Aleksandrs Ļivčaks 1964 vidējā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
58363 Irīna Mackus 1988 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Siguldas novads
58470 Romualds Maculevičs 1952 augstākā 13. No sirds Latvijai Daugavpils
58597 Natālija Magazeina 1986 augstākā 13. No sirds Latvijai Stopiņu novads
58670 Ligita Maģiča 1981 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Kārsavas novads
58774 Valērijs Makarevičs 1951 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Daugavpils
58826 Jeļena Malahova 1976 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
58925 Benita Malatkovska 1949 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
59032 Vadims Maļinovskis 1970 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
59159 Fjodors Maļonkins 1953 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Ogres novads
59252 Ašots Mamikonjans 1950 vidējā 10. "Latvijas Krievu savienība" Līvānu novads
59312 Lelde Mangusa-Tutāne 1981 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Rīga
594100 Artūrs Marauskis 1970 vidējā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Kuldīgas novads
59597 Santa Markauska 1989 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
596109 Mārtiņš Martinsons 1985 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Stopiņu novads
59765 Anrijs Matīss 1973 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Carnikavas novads
59848 Jānis Mazitāns 1986 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Lielvārdes novads
59918 Ģirts Mazurs 1970 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Ikšķiles novads
60044 Normunds Mazūrs 1967 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Gulbenes novads
60150 Jānis Mājenieks 1990 vidējā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Jaunpiebalgas novads
60259 Eva Mārtuža 1954 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
60364 Jānis Mārtužs 1975 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
60442 Linda Medene 1991 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
60510 Daina Medne 1966 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
606103 Aleksejs Medvedevs 1983 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Ventspils
60735 Sanita Megere-Klevinska 1970 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Ropažu novads
608113 Jānis Megnis 1961 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Jūrmala
60977 Aivars Meija 1955 augstākā 13. No sirds Latvijai Ādažu novads
61047 Valdis Meijers 1957 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
61190 Agris Meirēns 1964 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
612111 Gatis Meiris 1980 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Ventspils
6131 Dace Melbārde 1971 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
61441 Ainars Melders 1960 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Alūksnes novads
61584 Rihards Melgailis 1953 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Vecumnieku novads
6168 Mudīte Meliņa 1984 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Rīga
61774 Pāvels Melnis 1955 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rēzeknes novads
61859 Vilnis Meškinis 1956 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Siguldas novads
61971 Aija Mežale 1972 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Balvu novads
6203 Romāns Mežeckis 1964 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
62141 Ainārs Mežulis 1962 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Smiltenes novads
62257 Klāvs Miezis 1973 augstākā 13. No sirds Latvijai Ogres novads
62363 Andris Mihaļovs 1962 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Cēsu novads
624104 Romans Miloslavskis 1983 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Liepāja
6255 Sergejs Mirskis 1952 vidējā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Ādažu novads
62623 Kristīne Mirzahanjana 1993 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Jēkabpils
62793 Anatolijs Misjuks 1966 vidējā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Dobeles novads
62832 Vladimirs Mišins 1985 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
6291 Miroslavs Mitrofanovs 1966 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
63047 Ralfs Morītis 1970 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
63135 Andris Morozovs 1982 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
63268 Dzintars Mozgis 1958 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
63387 Zane Muceniece 1992 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Ikšķiles novads
63447 Ineta Muižniece 1965 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
63578 Ināra Mukāne 1955 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Daugavpils novads
63618 Viktorija Murina 1954 vidējā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
63756 Ilgvars Muzikants 1953 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Preiļu novads
63838 Ināra Mūrniece 1970 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
63972 Jānis Mūrnieks 1961 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Vārkavas novads
64096 Māris Nagla 1961 augstākā 13. No sirds Latvijai Liepāja
64167 Andrejs Naglis 1943 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Varakļānu novads
64292 Inita Nagņibeda 1968 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Bauskas novads
64348 Aivars Nalivaiko 1962 vidējā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Inčukalna novads
64440 Romāns Naudiņš 1980 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Burtnieku novads
64512 Anna Naumova 1991 augstākā 3. Partija "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" Jelgava
64659 Inese Navra 1966 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Vecpiebalgas novads
64731 Ivars Nececkis 1956 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
64843 Jadviga Neilande 1971 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Jūrmala
64998 Jānis Neimanis 1964 augstākā 13. No sirds Latvijai Grobiņas novads
65076 Dmitrijs Nikolajevs 1950 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Tukuma novads
65197 Valerijs Nikolajevs 1963 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Viesītes novads
6528 Andrejs Nikoļskis 1972 augstākā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
65372 Vladimirs Nikonovs 1955 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rēzekne
65465 Raimonds Nipers 1961 vidējā 13. No sirds Latvijai Dagdas novads
65578 Diāna Novicka 1980 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
65693 Aleksandrs Novickis 1965 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Bauskas novads
6574 Dace Nulle 1971 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
65813 Ņikita Ņikiforovs 1983 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Jūrmala
659115 Dzintars Obrickis 1969 vidējā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Liepāja
66082 Eleonora Obrumāne 1956 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Ludzas novads
66161 Olga Odincova 1960 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Aizkraukles novads
66286 Aivars Okmanis 1959 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rundāles novads
66396 Marita Oliņa 1960 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Jūrmala
66451 Aivars Ontužāns 1956 vidējā 9. Jaunā konservatīvā partija Jaunpiebalgas novads
66535 Andis Onzuls 1982 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Rīga
666107 Irēna Opšteine 1946 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Liepāja
66766 Darja Orele 1986 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
66851 Valērijs Orlovs 1958 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rēzekne
66984 Vitālijs Orlovs 1964 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Jēkabpils
6701 Andris Orols 1963 vidējā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
67156 Dārta Ose 1990 vidējā 9. Jaunā konservatīvā partija Saulkrastu novads
67229 Valērijs Osipovs 1967 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
67326 Ilze Oša 1963 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Ērgļu novads
67448 Valērijs Oščenkovs 1986 vidējā 10. "Latvijas Krievu savienība" Daugavpils
67529 Nelda Otvare 1991 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
67630 Viktors Ozerskis 1962 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
67717 Ieva Ozola 1977 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
67820 Ieva Margarita Ozola 1958 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
67947 Ilga Ozoliņa 1955 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Alūksnes novads
68069 Indra Ozoliņa 1985 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Tukuma novads
68144 Iveta Ozoliņa 1971 augstākā 13. No sirds Latvijai Cēsu novads
68256 Linda Ozoliņa 1976 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Babītes novads
68319 Aigars Ozoliņš 1971 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Vecpiebalgas novads
68488 Jānis Ozoliņš 1976 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Jūrmala
68548 Jānis Ozoliņš 1973 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Ķeguma novads
68628 Ivo Ozols 1977 vidējā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
68723 Evita Paidere 1974 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Gulbenes novads
68871 Andrejs Panteļējevs 1961 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
68983 Imants Parādnieks 1968 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
69013 Sergejs Parvatkins 1990 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
69196 Andris Pastars 1986 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Iecavas novads
69276 Lauris Pastars 1981 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Preiļu novads
69346 Imants Pastors 1960 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Ogres novads
69426 Viktors Paškovs 1956 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
69591 Sergejs Pašukovs 1961 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Iecavas novads
69689 Juris Pavītols 1949 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Liepāja
69718 Jekaterīna Pavlova 1986 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
6989 Andris Pārups 1978 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
69959 Inguna Pelše 1979 augstākā 13. No sirds Latvijai Varakļānu novads
70059 Reinholds Pelše 1959 vidējā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Jūrmala
70131 Ūve Perlbahs 1970 vidējā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
70283 Krišjānis Peters 1975 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
70316 Vizma Petrēvica 1956 augstākā 3. Partija "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" Durbes novads
70462 Anita Petrova 1962 augstākā 13. No sirds Latvijai Balvu novads
70583 Udo Pērsis 1960 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Skrīveru novads
7066 Irina Pētersone 1953 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
70725 Ingars Pētersons 1972 vidējā 2. "SUVERENITĀTE" Balvu novads
70881 Edmunds Pētersons 1961 augstākā 13. No sirds Latvijai Jūrmala
70998 Mihails Pietkevičs 1973 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
71016 Igors Pimenovs 1953 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
71117 Arta Pirktiņa 1984 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
71290 Uldis Pirktiņš 1987 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Liepāja
713115 Guntis Pirvits 1959 vidējā 4. Partija "VIENOTĪBA" Dundagas novads
71460 Inese Pivare 1958 augstākā 13. No sirds Latvijai Ogres novads
71588 Rihards Pīks 1941 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Garkalnes novads
71637 Arvīds Platpers 1948 augstākā 13. No sirds Latvijai Ķekavas novads
71729 Anna Plauča 1953 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Carnikavas novads
718114 Valdis Plaudis 1973 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Kuldīgas novads
71969 Līvija Plavinska 1959 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rēzeknes novads
72079 Artūrs Toms Plešs 1992 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Bauskas novads
72128 Rūdolfs Plēpis 1950 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
7223 Jakovs Pliners 1946 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Babītes novads
72324 Kalvis Plismanis 1990 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
72429 Rihards Plotka 1989 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
72558 Uldis Plūmīte 1975 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
72699 Elīna Pļaviņa 1993 vidējā 4. Partija "VIENOTĪBA" Tukuma novads
72745 Māris Pļaviņš 1951 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
72832 Laimdota Podze 1948 vidējā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
72949 Astrīda Podziņa 1959 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Krimuldas novads
73016 Rolands Pogulis 1987 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
73118 Aleksandrs Poika 1953 augstākā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
7329 Edgars Poika 1992 augstākā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
73377 Laila Pole 1975 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Jēkabpils
73442 Tatjana Popova 1949 vidējā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
73553 Ivans Popovs 1955 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Viļānu novads
73684 Vineta Poriņa 1970 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
7379 Sergejs Potapkins 1977 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
73862 Ieva Preimane 1989 vidējā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Beverīnas novads
73946 Iveta Preisa-Imaka 1973 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Ogres novads
74089 Inga Priede 1966 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Kandavas novads
74157 Jānis Priede 1990 vidējā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
7422 Andris Priekulis 1958 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
74355 Pāvels Prozors 1960 vidējā 10. "Latvijas Krievu savienība" Daugavpils novads
74439 Aleksandrs Prutkovs 1967 vidējā 10. "Latvijas Krievu savienība" Salaspils novads
74511 Andris Pudāns 1978 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Jēkabpils
74624 Arnis Puksts 1980 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
74710 Edvīns Puķe 1961 vidējā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
7489 Olafs Pulks 1963 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Mārupes novads
74960 Agris Punculs 1981 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Ludzas novads
75087 Nauris Puntulis 1961 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
75133 Igors Puntuss 1982 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
75264 Gatis Puriņš 1972 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Salaspils novads
75347 Anatolijs Pušņakovs 1969 vidējā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rēzekne
75421 Irēna Putiķe 1977 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
75538 Karina Putniņa 1954 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Baldones novads
75676 Sanita Putniņa 1978 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Balvu novads
75742 Indriķis Putniņš 1979 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Vecpiebalgas novads
75812 Renārs Putniņš 1976 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
759112 Edgars Putra 1983 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Durbes novads
7601 Juris Pūce 1980 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
76157 Vita Pūķe 1962 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Ogres novads
762103 Jekaterina Pūrīte 1989 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Ventspils
76375 Arvīds Raciborskis 1967 vidējā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Balvu novads
76499 Andris Radelis 1991 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Ventspils novads
7651 Maija Radziņa 1978 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Rīga
76611 Vladislavs Rafaļskis 1959 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
76774 Iveta Raimo 1971 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
76816 Laura Rancāne 1966 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Krustpils novads
76987 Zigurds Rancāns 1982 vidējā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Ludzas novads
77074 Guntis Rasims 1984 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rēzeknes novads
77143 Artis Rasmanis 1971 vidējā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Priekuļu novads
7722 Dzintars Rasnačs 1963 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
77380 Anita Ratkeviča 1959 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Krāslavas novads
77469 Jānis Ratkevičs 1983 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Jelgava
7753 Artūrs Ratnieks 1986 augstākā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
77688 Edvards Ratnieks 1988 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
777105 Jānis Ratnieks 1970 vidējā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
778105 Aija Raudiņa 1958 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Liepāja
7798 Mareks Raups 1973 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Jūrmala
78086 Juris Razživins 1983 augstākā 13. No sirds Latvijai Jelgavas novads
78149 Romualds Ražuks 1955 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Jūrmala
78256 Jānis Rāfelds 1982 vidējā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Jūrmala
7836 Jānis Rāzna 1984 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
78437 Žanna Redzoba 1979 augstākā 2. "SUVERENITĀTE" Mārupes novads
78593 Viesturs Reinfelds 1956 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Dobeles novads
78634 Dagnis Reinsons 1973 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
78783 Jānis Reirs 1961 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Dobeles novads
78894 Dzintra Mirdza Reisa 1945 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Liepāja
78928 Baiba Reitere 1950 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
790100 Dana Reizniece-Ozola 1981 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Ventspils
79133 Einars Repše 1961 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Ikšķiles novads
79274 Vladimirs Reskājs 1984 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Jēkabpils
79355 Tatjana Rezņika 1968 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Olaines novads
79494 Agris Riba 1966 vidējā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Kandavas novads
79567 Ivans Ribakovs 1960 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rēzekne
79645 Andris Riekstiņš 1951 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Cēsu novads
79757 Juris Rieksts-Riekstiņš 1987 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
798101 Jānis Riežnieks 1982 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
79991 Dainis Rijkuris 1980 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Vecumnieku novads
80088 Kārlis Rimša 1948 vidējā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Jelgavas novads
80180 Kaspars Rimšs 1979 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rēzeknes novads
8021 Edgars Rinkēvičs 1973 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Jūrmala
803107 Guntra Riņķe 1971 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
80499 Aivars Ritenieks 1954 vidējā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Engures novads
8055 Inguna Rībena 1956 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
806106 Armīns Robežnieks 1981 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Liepāja
80791 Ansis Roderts 1976 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Dundagas novads
80835 Ludmila Rodionova 1954 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Olaines novads
80925 Dairis Roģis 1989 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Madonas novads
81025 Dace Rolava 1955 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
81195 Nauris Rolavs 1989 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Saldus novads
81295 Guntis Rolis 1961 augstākā 13. No sirds Latvijai Grobiņas novads
81367 Anatolijs Romaņuks 1971 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
81461 Sandra Rone 1959 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Babītes novads
8158 Antra Roskoša 1967 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
81611 Margots Rotbergs 1970 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
81711 Uģis Rotbergs 1961 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
81848 Valters Rotkājs 1971 augstākā 13. No sirds Latvijai Salaspils novads
81930 Mārtiņš Roze 1989 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
82048 Aija Rozena 1958 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Inčukalna novads
82174 Dainis Rozenfelds 1953 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Kandavas novads
82247 Dzintars Rozens 1959 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Inčukalna novads
82310 Baiba Rozentāle 1955 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
82412 Agita Roziņa 1965 vidējā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
82556 Inguna Rožkalne-Žubure 1963 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Babītes novads
82651 Gints Rožkalns 1972 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Limbažu novads
82769 Raimonds Rubiks 1963 vidējā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
8286 Artūrs Rubiks 1970 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
8296 Andris Rubins 1947 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
83046 Silvestrs Rubins 1973 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
831106 Eduards Rubīns 1981 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Ventspils
832101 Raimonds Rublovskis 1967 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
83324 Roksana Rudeviča 1985 vidējā 13. No sirds Latvijai Rīga
8343 Ainārs Rudzītis 1971 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Ķekavas novads
83519 Mārcis Rudzītis 1984 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Gulbenes novads
836111 Aivars Rudzroga 1962 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Kuldīgas novads
83740 Jānis Ruks 1963 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Ādažu novads
83899 Liene Rulle 1978 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Jelgava
83926 Vladimirs Rusanovs 1986 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
84042 Gunārs Rusiņš 1960 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Stopiņu novads
84192 Mārtiņš Ruža 1971 vidējā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Bauskas novads
84236 Kristaps Rūde 1989 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Ķeguma novads
843106 Kristīna Rūtenberga 1987 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Kuldīgas novads
84495 Gita Rūtiņa 1965 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Kokneses novads
84589 Iveta Safranoviča 1970 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
84698 Inna Sakoviča 1974 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Krustpils novads
84740 Aleksandrs Sakovskis 1965 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
84811 Kristīne Saleniece 1970 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
84991 Ansis Saliņš 1983 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Pļaviņu novads
85015 Māris Salzirnis 1967 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
85189 Vladimirs Samohins 1959 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Skrīveru novads
85231 Gagiks Sarkisjans 1955 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
85383 Aivars Saulītis 1957 augstākā 13. No sirds Latvijai Jēkabpils
85411 Kaspars Savickis 1982 vidējā 2. "SUVERENITĀTE" Krimuldas novads
85556 Silvija Saviča 1956 augstākā 13. No sirds Latvijai Ogres novads
85663 Vadims Savkovs 1976 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Alūksnes novads
85724 Ingrida Sebre 1961 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Gulbenes novads
858102 Gundars Sebris 1967 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Talsu novads
859103 Mareks Segliņš 1970 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
860111 Jānis Sergejenko 1954 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Brocēnu novads
8612 Kārlis Seržants 1959 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
86241 Uldis Sēne 1972 augstākā 2. "SUVERENITĀTE" Liepāja
86334 Raitis Sijāts 1960 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Cēsu novads
86410 Artis Silavnieks 1988 augstākā 2. "SUVERENITĀTE" Rojas novads
86585 Imants Silavs 1963 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Neretas novads
86627 Aleksandra Siliniece 1970 vidējā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
8672 Aivars Silinieks 1956 augstākā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
86892 Evika Siliņa 1975 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
86953 Lilita Siliņa 1964 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Limbažu novads
87026 Aivars Siliņš 1954 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
87137 Jānis Siliņš 1945 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Valmiera
87238 Andris Siliņš 1945 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Ķekavas novads
87317 Jānis Siliņš 1957 vidējā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Jūrmala
87431 Ilga Sitale 1988 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Jēkabpils
87552 Kaspars Sīlis 1974 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Ādažu novads
87655 Tahirs Sīmanis 1959 augstākā 13. No sirds Latvijai Valmiera
87758 Aivars Sjademe 1962 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Valkas novads
87834 Nikolajs Skačkovs 1948 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
879105 Gaļina Skorobogatova 1966 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Liepāja
88032 Silva Skride 1958 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Krāslavas novads
88111 Andris Skride 1982 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Rīga
88278 Astrīda Skrinda 1972 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Daugavpils
883109 Kristīne Skrīvere 1989 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Liepāja
88462 Dainis Skrūzmanis 1970 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Līvānu novads
88587 Indulis Skudra 1967 augstākā 13. No sirds Latvijai Jūrmala
88639 Andris Skuja 1960 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
88761 Kārlis Skujiņš 1988 vidējā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Ogres novads
888115 Valdis Skujiņš 1951 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Liepāja
889110 Aldis Slavinskis 1950 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Ventspils
89017 Māris Slokenbergs 1935 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
89151 Dace Smeltere 1963 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
89219 Mārtiņš Smilga 1972 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
89344 Edvards Smiltēns 1984 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Saulkrastu novads
89420 Renārs Smoļaks 1991 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
89546 Salvis Smukais 1985 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Cēsu novads
89677 Vasilijs Smuļs 1945 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rēzekne
89723 Ludmila Sočņeva 1953 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Jūrmala
89845 Kristīne Sokolovska 1986 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Jūrmala
89923 Georgijs Sokolovskis 1956 vidējā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
90087 Nikolajs Sokols 1985 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Aizkraukles novads
90129 Valerijs Solncevs 1956 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
90236 Andrejs Solopenko 1985 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Olaines novads
90350 Sergejs Solovjovs 1962 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Daugavpils
90440 Pauls Sondors 1983 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Ķekavas novads
90555 Kintija Sparāne 1993 vidējā 4. Partija "VIENOTĪBA" Ogres novads
906105 Alfons Spēks 1959 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Talsu novads
90781 Elīna Spiča 1986 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Tukuma novads
90814 Veiko Spolītis 1971 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Salaspils novads
90964 Gunārs Spradzenko 1965 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rēzekne
91091 Aija Spriņķe 1960 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Bauskas novads
91176 Elita Sproģe 1963 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
91240 Lita Sproģe 1965 augstākā 2. "SUVERENITĀTE" Brocēnu novads
91349 Karina Sprūde 1988 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Ādažu novads
91441 Gatis Sprūds 1980 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Garkalnes novads
91515 Heino Spulģis 1964 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
91635 Ineta Stabulniece 1967 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
91716 Baiba Stabulniece 1967 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
9189 Jānis Stakens 1976 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
91989 Dagnija Staķe 1951 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Tukuma novads
9208 Jevgenija Stalidzāne 1944 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Jelgava
92186 Dāvis Stalts 1982 vidējā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
92237 Madara Stankuna 1987 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Rīga
92363 Nikolajs Starikovs 1980 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Aizkraukles novads
92429 Ēvalds Staris 1948 vidējā 2. "SUVERENITĀTE" Līvānu novads
925107 Līga Stendze 1979 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rucavas novads
9264 Baiba Stepanova 1978 augstākā 3. Partija "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" Rīga
92714 Jūlija Stepaņenko 1977 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
92870 Viktors Stikuts 1962 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Dagdas novads
92935 Guntis Stirna 1958 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
93036 Laimdota Straujuma 1951 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
93193 Jānis Straume 1962 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Jūrmala
93247 Inese Straume 1951 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
93349 Aivars Straume 1952 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Ikšķiles novads
93421 Gundars Strazdiņš 1977 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
93571 Andrejs Stremjanovs 1984 vidējā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Aglonas novads
93615 Kārlis Strēlis 1943 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
93756 Ieva Strongina 1956 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
93879 Izolde Stugle 1966 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Jaunjelgavas novads
9397 Maira Stumbre 1968 augstākā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
940109 Vjačeslavs Stunžāns 1980 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
94196 Aigars Sudmalis 1969 vidējā 9. Jaunā konservatīvā partija Engures novads
9421 Inguna Sudraba 1964 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
94392 Lelde Sutena 1992 vidējā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Jelgava
94416 Agris Sūna 1965 augstākā 2. "SUVERENITĀTE" Garkalnes novads
94537 Eduards Sūniņš 1982 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
94678 Dainis Svarups 1952 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Alūksnes novads
9475 Artis Svaža 1984 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Rīga
94897 Ainārs Sviklis 1965 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Jelgavas novads
94968 Nadežda Svincova 1976 vidējā 10. "Latvijas Krievu savienība" Krustpils novads
95063 Valentīna Šabuņeviča 1962 augstākā 13. No sirds Latvijai Daugavpils
95140 Kārlis Šadurskis 1959 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Jūrmala
9529 Līga Šalma 1973 augstākā 3. Partija "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" Grobiņas novads
95396 Agnija Šankova 1986 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Talsu novads
95418 Svetlana Anna Šauro 1982 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Ķekavas novads
9555 Armands Šenbergs 1967 vidējā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
95638 Kristīne Ševeļova 1988 augstākā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
9571 Mārtiņš Šics 1950 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
95824 Andrejs Šikors 1964 vidējā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
95961 Silvija Šimfa 1954 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
96046 Zemlita Šīre 1950 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
96172 Staņislavs Šķesters 1958 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rēzeknes novads
96258 Arnis Šķēls 1963 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Gulbenes novads
9632 Vilnis Šlars 1972 augstākā 3. Partija "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" Rīga
96490 Roberts Šlegelmilhs 1984 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Jelgava
9651 Ainārs Šlesers 1970 vidējā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
96668 Jevdokija Šlivka 1952 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Viļānu novads
96795 Juris Šmits 1952 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
96898 Rūdolfs Šnepsts 1985 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Ventspils
96982 Edvīns Šnore 1974 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
97077 Artūrs Štagars 1962 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Vārkavas novads
97190 Inga Štāle 1974 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
97288 Raimonds Šteinerts 1971 vidējā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Tukuma novads
97368 Toms Šubrovskis 1988 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
9747 Dina Šulca 1971 augstākā 3. Partija "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" Ventspils
97584 Juris Šulcs 1955 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Tukuma novads
97628 Jevgēnijs Šuļga 1991 vidējā 2. "SUVERENITĀTE" Salaspils novads
97721 Agnis Šumakovs 1984 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Gulbenes novads
97878 Zane Šūmakere 1992 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Jēkabpils
97918 Inese Švekle 1962 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
98018 Vēsma Švinberga 1955 augstākā 3. Partija "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" Ventspils
98171 Natālija Tautkusa 1973 augstākā 13. No sirds Latvijai Rēzekne
9825 Edgars Tavars 1982 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
98366 Ērika Teirumnieka 1971 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rēzekne
98432 Andris Tēraudkalns 1983 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Jūrmala
9854 Aivars Timofejevs 1970 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Carnikavas novads
98628 Vija Tirzmale 1974 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
98771 Ilona Titarenko 1967 vidējā 10. "Latvijas Krievu savienība" Liepāja
988110 Natalija Tkačenko 1964 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Liepāja
98933 Andris Tolmačovs 1973 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Olaines novads
99073 Juris Tolpežņikovs 1958 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Jelgavas novads
99171 Jānis Tomels 1969 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Engures novads
99252 Igors Tračums 1973 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
99339 Māris Trankalis 1959 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Jūrmala
99415 Antra Treide 1963 augstākā 3. Partija "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" Talsu novads
99531 Adriana Treikule 1988 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Rēzekne
99621 Kristaps Treimanis 1974 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
99712 Ēriks Treļs 1971 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
99888 Zenta Tretjaka 1960 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Jelgavas novads
99931 Aleksejs Trigubjuks 1958 vidējā 13. No sirds Latvijai Rīga
100010 Vladimirs Trofimovs 1981 vidējā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Rīga
1001104 Normunds Tropiņš 1961 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Talsu novads
100231 Ēriks Trukšāns 1976 vidējā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
100368 Jānis Trupovnieks 1961 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Balvu novads
1004106 Vitalijs Trusevičs 1970 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Ventspils
100570 Mečislavs Truskovskis 1976 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Daugavpils
100673 Raitis Tukāns 1982 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
100745 Normunds Tukišs 1973 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
1008100 Vilnis Tukums 1979 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Jūrmala
1009101 Iveta Tumaščika 1965 augstākā 13. No sirds Latvijai Liepāja
101066 Jānis Tutins 1966 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rēzekne
101141 Jeļena Učaikina 1949 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
101275 Ilgvars Ugars 1968 augstākā 13. No sirds Latvijai Krāslavas novads
101330 Jānis Uha 1985 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
101498 Andris Ulāns 1957 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Smiltenes novads
101591 Liāna Ulmane 1976 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
10167 Arvīds Ulme 1947 vidējā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
101777 Diāna Upeniece 1976 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rēzekne
101873 Maija Upeniece 1990 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Preiļu novads
101985 Edgars Upenieks 1991 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Jelgava
102051 Jānis Upenieks 1988 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Valmiera
102152 Sigita Upmale 1973 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Limbažu novads
102212 Aldis Upmalis 1964 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
10231 Jānis Urbanovičs 1959 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
102457 Arvis Urbāns 1993 vidējā 9. Jaunā konservatīvā partija Jaunpiebalgas novads
102557 Ingūna Urtāne 1968 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Ikšķiles novads
102624 Dmitrijs Usins 1980 augstākā 2. "SUVERENITĀTE" Balvu novads
102757 Ludmila Ušakova 1959 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Aizkraukles novads
102810 Reinis Uzulnieks 1986 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
102940 Raivis Ūzuls 1985 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Ķeguma novads
103075 Mārtiņš Vadzis 1982 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Jelgava
103156 Normunds Vagalis 1963 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Ropažu novads
103270 Jānis Vahers 1954 vidējā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
103376 Evija Vaikina 1990 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
103445 Edgars Vaikulis 1978 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
103521 Kaspars Vainovskis 1968 vidējā 2. "SUVERENITĀTE" Garkalnes novads
103688 Guntars Vaivars 1960 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
103786 Viktors Valainis 1986 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Jelgava
103855 Guntars Valants 1951 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Jūrmala
103986 Inga Vanaga 1980 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Ozolnieku novads
1040103 Daina Vanaga 1987 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Pāvilostas novads
104122 Daina Vasiļevska 1964 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
104223 Aleksandrs Vasiļjevs 1986 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Salaspils novads
104346 Aleksejs Vasiļjevs 1971 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Daugavpils
104426 Andrejs Vasiļjevs 1981 vidējā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
104532 Aleksandrs Vasiļjevs 1957 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Stopiņu novads
104658 Oļegs Vasiļonoks 1966 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Jūrmala
104798 Gundars Važa 1966 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Engures novads
104898 Alīda Vāne 1969 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Ventspils
1049108 Māris Vārna 1954 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Saldus novads
105079 Inese Vārslavāne 1964 augstākā 13. No sirds Latvijai Jelgavas novads
105154 Sabīne Vārtiņa 1992 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Amatas novads
105250 Natālija Vecgaile 1951 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
105387 Juris Vectirāns 1953 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Jaunjelgavas novads
105449 Ilga Vecziediņa 1949 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Ogres novads
105588 Vilnis Veinbergs 1968 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Jelgava
1056104 Jānis Veips 1962 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
1057108 Krista Veita 1970 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Ventspils novads
10589 Līva Veita 1981 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Ķekavas novads
105979 Vinets Veldre 1971 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
106048 Ilze Vergina 1969 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Smiltenes novads
106116 Daina Verveiko 1958 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
106265 Raimonds Vējonis 1966 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Ogres novads
106376 Antija Vēvere 1955 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Daugavpils novads
106484 Ksenija Vēze-Veise 1983 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
106581 Kaspars Vidiņš 1974 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rēzekne
106675 Juris Galerijs Vidiņš 1938 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rēzekne
106730 Artis Vidžups 1975 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
10686 Jānis Viegliņš 1979 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Ķekavas novads
106945 Armands Vijups 1976 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Siguldas novads
107089 Aiva Vilcāne 1966 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Rojas novads
107174 Ginta Vilcāne 1986 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
107250 Valerijs Vilčinskis 1947 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Valmiera
10739 Raimonds Vilde 1962 vidējā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Ādažu novads
107449 Modra Vilkauša 1959 augstākā 13. No sirds Latvijai Varakļānu novads
107564 Ingrīda Vilkārse 1963 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
107613 Andris Vilks 1956 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
1077104 Normunds Vilnītis 1973 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Garkalnes novads
107865 Juris Viļums 1982 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Dagdas novads
107928 Viktorija Viļumsone 1987 vidējā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
108054 Evita Vinceviča 1971 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Babītes novads
10817 Ilze Viņķele 1971 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
108219 Māris Virkavs 1964 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
108393 Ilona Virza-Zariņa 1976 vidējā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Bauskas novads
108455 Antra Visendorfa 1971 vidējā 9. Jaunā konservatīvā partija Jūrmala
108540 Edmunds Visendorfs 1968 vidējā 9. Jaunā konservatīvā partija Jūrmala
108613 Ingūna Vismane 1970 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Ķekavas novads
108730 Margarita Visocka 1958 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
1088102 Andulis Vitte 1982 vidējā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Saldus novads
108938 Guntars Viziņš 1968 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
109015 Guntra Vīksna 1970 augstākā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
109126 Daina Vīķele 1971 vidējā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
109239 Normunds Vīrs 1963 vidējā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
109310 Dace Vītola 1965 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
109448 Daiga Vītola 1975 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Ropažu novads
109527 Renārs Vītols 1988 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
109674 Vladimirs Vlasovs 1949 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rēzekne
10974 Tatjana Volkova 1960 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
109872 Juris Vorkalis 1989 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Kārsavas novads
109942 Ludmila Vorobjova 1959 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Salaspils novads
110096 Ruslans Vrobļevskis 1976 vidējā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Ozolnieku novads
110122 Regīna Vucāne 1986 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Rīga
1102106 Jānis Vucāns 1956 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Ventspils
110321 Jeļena Zagainova 1963 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
110462 Rasma Zaharenko 1992 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Rēzekne
110527 Kristaps Zaharkevičs 1992 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
110620 Vitālijs Zaharovs 1970 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
110763 Sandra Zaiceva 1967 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Mārupes novads
110843 Jurijs Zaicevs 1987 vidējā 10. "Latvijas Krievu savienība" Daugavpils
110926 Pāvels Zaicevs 1982 vidējā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
111067 Dzintars Zaķis 1970 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Jēkabpils
111178 Edgars Zalāns 1967 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Kuldīgas novads
111229 Jānis Zalcmanis 1987 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
11133 Iveta Zalpētere 1967 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
111471 Edgars Zandmanis 1970 vidējā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
111594 Ēriks Zaporožecs 1957 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Lielvārdes novads
111636 Ivars Zariņš 1969 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Jēkabpils
111715 Rihards Zariņš 1972 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
111817 Aigars Zariņš 1966 vidējā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
111922 Raivis Zāģers 1982 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Madonas novads
112014 Andžejs Zdanovičs 1976 augstākā 2. "SUVERENITĀTE" Rīga
112145 Marika Zeimule 1979 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Viļānu novads
1122102 Arnis Zekunde 1961 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Tukuma novads
112375 Marija Zeltiņa 1956 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rēzekne
11243 Mareks Zeltiņš 1972 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
112564 Raivis Zeltīts 1992 vidējā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Mārupes novads
112617 Mihails Zemļinskis 1969 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
112747 Didzis Zemmers 1969 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Limbažu novads
11282 Māra Viktorija Zilgalve 1960 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
112970 Vilis Zilgalvis 1972 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Jūrmala
113052 Jana Zilkalne 1979 augstākā 7. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Alūksnes novads
113127 Inga Ziņģe-Pupiņa 1978 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Kuldīgas novads
1132102 Daiga Zipeva-Biumane 1964 augstākā 13. No sirds Latvijai Ventspils novads
11339 Armands Zivtiņš 1978 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Jūrmala
113460 Aigars Zīmelis 1972 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Preiļu novads
113514 Jānis Zīvers 1969 augstākā 12. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
113669 Oskars Zuģickis 1977 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Daugavpils
113719 Igors Zujevs 1963 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
113872 Agris Zvaigzneskalns 1983 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Tukuma novads
113943 Edgars Zveja 1964 vidējā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
114066 Osvalds Zvejsalnieks 1944 augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rēzeknes novads
114195 Didzis Zviedris 1968 vidējā 9. Jaunā konservatīvā partija Talsu novads
114281 Arvīds Zvirbulis 1966 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Vecumnieku novads
114320 Vladimirs Zvonarevs 1955 augstākā 13. No sirds Latvijai Rīga
1144111 Mikus Žagata 1988 augstākā 4. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
114538 Lāsma Žagota 1972 augstākā 9. Jaunā konservatīvā partija Kocēnu novads
114627 Artūrs Žalostibs 1983 augstākā 13. No sirds Latvijai Jelgava
114790 Aldis Žaludka 1968 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Bauskas novads
114819 Jūlija Ždanova 1983 vidējā 2. "SUVERENITĀTE" Ropažu novads
114916 Juris Žilko 1978 augstākā 5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" Ķekavas novads
115092 Mareks Žizņevskis 1974 vidējā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Tukuma novads
115160 Igors Žukovs 1975 vidējā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Saulkrastu novads
115283 Linda Žukovska 1992 augstākā 1. "Latvijas attīstībai" Rīga
115329 Vladimirs Žuks 1957 augstākā 11. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
115417 Aina Žuravļova 1958 augstākā 10. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
115531 Nils Žuravļovs 1962 augstākā 6. Partija "Vienoti Latvijai" Rīga
115692 Iveta Žvagiņa 1968 augstākā 13. No sirds Latvijai Jēkabpils