12.Saeimas vēlēšanas

1. Aldis Adamovičs Partija "VIENOTĪBA" Latgale
2. Valērijs Agešins S"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Kurzeme
3. Uldis Augulis Zaļo un Zemnieku savienība Zemgale
4. Jānis AZĀdamsons S"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Vidzeme
5. Ringolds Balodis No sirds Latvijai Kurzeme
6. Aija Barča Zaļo un Zemnieku savienība Kurzeme
7. Guntis Belēvičs Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
8. Raimonds Bergmanis Zaļo un Zemnieku savienība Zemgale
9. Andris Bērziņš Zaļo un Zemnieku savienība Zemgale
10. Gaidis Bērziņš Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Kurzeme
11. Inga Bite Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
12. Inesis Boķis Partija "VIENOTĪBA" Vidzeme
13. Mārtiņš Bondars Latvijas Reģionu Apvienība Vidzeme
14. Augusts Brigmanis Zaļo un Zemnieku savienība Zemgale
15. Andris Buiķis Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Zemgale
16. Boriss Cilevičs S"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
17. Einārs Cilinskis Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
18. Lolita CZČigāne Partija "VIENOTĪBA" Rīga
19. Gundars Daudze Zaļo un Zemnieku savienība Kurzeme
20. Ints Dālderis Partija "VIENOTĪBA" Kurzeme
21. Sergejs Dolgopolovs S"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Vidzeme
22. Jānis Dombrava Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Vidzeme
23. Jānis Dūklavs Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme
24. Raivis Dzintars Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Vidzeme
25. Rihards Eigims Zaļo un Zemnieku savienība Latgale
26. Andrejs Elksniņš S"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Latgale
27. Marjana Ivanova-Jevsejeva S"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Latgale
28. Andrejs Judins Partija "VIENOTĪBA" Rīga
29. Jānis Junkurs Partija "VIENOTĪBA" Kurzeme
30. Arturs Kaimiņš Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
31. Ojārs Ēriks Kalniņš Partija "VIENOTĪBA" Rīga
32. Jānis Klaužs Zaļo un Zemnieku savienība Latgale
33. Nellija Kleinberga Latvijas Reģionu Apvienība Kurzeme
34. Andrejs Klementjevs S"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
35. Ivans Klementjevs S"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
36. Rihards Kols Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Vidzeme
37. Rihards Kozlovskis Partija "VIENOTĪBA" Rīga
38. Armands Krauze Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme
39. Kārlis Krēsliņš Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Vidzeme
40. Māris Kučinskis Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
41. Janīna Kursīte-Pakule Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Kurzeme
42. Gunārs Kūtris No sirds Latvijai Vidzeme
43. Vilnis KZĶirsis Partija "VIENOTĪBA" Vidzeme
44. Inese Laizāne Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Latgale
45. Ainars Latkovskis Partija "VIENOTĪBA" Vidzeme
46. Ilmārs Latkovskis Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
47. Atis Lejiņš Partija "VIENOTĪBA" Zemgale
48. Dainis Liepiņš Latvijas Reģionu Apvienība Zemgale
49. Inese Lībiņa-Egnere Partija "VIENOTĪBA" Kurzeme
50. Ingmārs Līdaka Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme
51. Regīna Ločmele-Luņova S"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
52. Aleksejs Loskutovs Partija "VIENOTĪBA" Rīga
53. Anrijs Matīss Partija "VIENOTĪBA" Latgale
54. Aivars Meija No sirds Latvijai Zemgale
55. Dace Melbārde Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
56. Romāns Mežeckis No sirds Latvijai Rīga
57. Ainārs Mežulis Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme
58. Sergejs Mirskis S"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
59. Ināra Mūrniece Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Vidzeme
60. Romāns Naudiņš Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Vidzeme
61. Vladimirs Nikonovs S"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Latgale
62. NZŅikita NZŅikiforovs S"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
63. Vitālijs Orlovs S"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Zemgale
64. Imants Parādnieks Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Zemgale
65. Igors Pimenovs S"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
66. Arvīds Platpers No sirds Latvijai Vidzeme
67. Sergejs Potapkins S"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
68. Artis Rasmanis Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme
69. Dzintars Rasnačs Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
70. Romualds Ražuks Partija "VIENOTĪBA" Vidzeme
71. Jānis Reirs Partija "VIENOTĪBA" Zemgale
72. Dana Reizniece-Ozola Zaļo un Zemnieku savienība Kurzeme
73. Ivans Ribakovs S"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Latgale
74. Edgars Rinkēvičs Partija "VIENOTĪBA" Rīga
75. Inguna Rībena Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
76. Artūrs Rubiks S"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
77. Raimonds Rubiks S"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Latgale
78. Jānis Ruks Latvijas Reģionu Apvienība Vidzeme
79. Kārlis Seržants Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
80. Andris Siliņš Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme
81. Valdis Skujiņš Zaļo un Zemnieku savienība Kurzeme
82. Jūlija Stepaņenko S"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
83. Laimdota Straujuma Partija "VIENOTĪBA" Vidzeme
84. Inguna Sudraba No sirds Latvijai Rīga
85. Kārlis SZŠadurskis Partija "VIENOTĪBA" Vidzeme
86. Mārtiņš SZŠics Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
87. Silvija SZŠimfa No sirds Latvijai Latgale
88. Edvīns SZŠnore Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Zemgale
89. Juris SZŠulcs Partija "VIENOTĪBA" Zemgale
90. Zenta Tretjaka S"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Zemgale
91. Jānis Tutins S"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Latgale
92. Jānis Upenieks Partija "VIENOTĪBA" Vidzeme
93. Jānis Urbanovičs S"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
94. Raimonds Vējonis Zaļo un Zemnieku savienība Latgale
95. Juris Viļums Latvijas Reģionu Apvienība Latgale
96. Ilze Viņķele Partija "VIENOTĪBA" Rīga
97. Jānis Vucāns Zaļo un Zemnieku savienība Kurzeme
98. Dzintars Zaķis Partija "VIENOTĪBA" Latgale
99. Ivars Zariņš S"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Vidzeme
100. Mihails Zemļinskis S"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga




.

.